top of page
main.png

ŽIEMA 2024

Caños de Meca - gero oro, vėjo ir bangų oazė + workation stovykla

Ieškome draugų kurie norėtų kartu pradėti naujus metus gaudant vėją, bangas ir aštuonkojus, smėlio ir pušų giraičių apsuptame miestelyje Atlanto pakrantėje.

Jaukus “hacienda” stiliaus viešbutis su nedideliu restoranėliu mūsų pusryčiams ir vakarienėms, baseinu ir bendru kiemeliu pokalbiams apie dienos planus ir įspūdžius.

50m iki vandenyno su kaitavimo / wing ir surf spotais aplink.


Galimybė pažinti nuostabų Andalūzų regioną kuris yra pilnas kultūros, meno ir nuostabios gamtos.

kitesurf_canos_meca_8_0.jpg

STOVYKLA IŠPARDUOTA

Kas mūsų laukia?

Screenshot 2023-10-24 at 19.51.49.png

Privatus viešbutis, kuriame jausiesi kaip namie

Viešbučio kambariai išsidėstę ratu aplink žalią vidinį kiemelį kuriame kiekvienas galės atrasti savo erdvę atsipūsti, nusivaškuoti lentą ar paskaityti knygą. Viešbučio teritorijoje yra ir baseinas, pakankamai parkavimo vietų visų mūsų automobiliams.

how-to-find-best-private-chefs-miami-3.jpg

Virtuvės šefo gaminamas šviežias maistas

Viešbučio restoranėlis kurį mūsų kelionės metu prižiūrės TOP Lietuvos restoranuose dirbusi šefė nekantraujanti susipažinti su Ispanijos ūkininkais, žvejais ir šviežių vaisių gausa. Šviežią kavą patikėsime barmenui, o vakarais tapsime patys barmenais ir plaksime kokteilius planuojant kitos dienos maršrutus .

kitesurf_canos_meca_2_0.jpg

KITE, WING , SURF spotas 50 metrų nuo namų

Los Caños de Meca kaitavimo Spotas nutolęs nuo mūsų viešbučio 50 metrų. Vėjas čia kiek silpnesnis nei Tarifoje pučiant Levante vėjui. Galima graži ilga banga, puiki vieta pradėti kitesurf kelionę.

Unikali galimybė praleisti Sausį kitaip. Ten kur bus tikrai daugiau saulės, didelė vėjo tikimybė ir atsipalaidavusi kompanija

Susipažinkite su viešbučiu kuriame gyvensime (video)

SUSISIEK IR REZERVUOK SAU VIETĄ ŠIOJE OAZĖJE

Los Caños de Meca

Ispanija

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
bottom of page